| | Product Data
Your Price: $62.55 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| End Style | FNPT |
|---|---|
| Fitting/Connector Type | Union |
| Hex Size | 2.82 in |
| Length | 2.41 in |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Nominal Size | 1-1/2 in |
| Pressure Rating | 150 psi |
| Manufacturer | A.Y. McDonald |