| Image 1 of 2 - Click For More | Product Data
Your Price: $76.41 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| Body Material | Brass |
|---|---|
| Dimensions | 3.22 in L x 4 in H |
| End Style | FNPT |
| Media | Gas |
| Nominal Size | 1-1/4 in |
| Pressure Rating | 2 psi |
| Series | 10604 |
| Temperature Rating | 32 to 125 deg F |
| Type | Square Head |
| Manufacturer | A.Y. McDonald |